İçeriğe atla

Güneştepe Petek Temizliği

Güneştepe Petek Temizleme Ustası

Ersoylar tesisat firması olarak yıllardır alanında uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde petek temizleme çalışmalarını yürüten yetkili firmayız.

Kullanmış olduğunuz her tür marka model peteklerin bakım onarım tamir temizleme işlemlerini güven ve hassasiyet eşliğinde temizliyoruz.

Kombi çalıştığı halde petekler ısıyı dışarıya vermiyorsa kireçlenme veya pis su karışması sonucu tıkanıklık meydana gelebilir. Bu durumda hem ısı elde edemezsiniz hemde doğal gaz faturalarında artışa meydana gelebilir.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Güneştepe Petek Temizliği Servisi

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm peteklerin temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Kullandığımız petek temizleme cihazları ve kimyasal temizlik maddeleri ile petekleri bulunduğu yerde hiç bir çevre kirliliği oluşmadan temizliyoruz.

99 TL den başlayan petek temizleme ücretlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Ofis büro iş yeri mağaza fabrika camiler daireler dinlenme alanları gibi petek kullandığınız her yerde faaliyet göstermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara