İçeriğe atla

Güngören Kırmadan Pimaş Açma

Ersoylar tesisat firması olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustamız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile pimaş ve su borularının tıkandığı yeri tespit ederek kırmadan dökmeden bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren yetkili firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş olarak siz değerli müşterilerimize güvence altında hizmet vermektedir. Pimaş ve borularınız da tıkanıklık mı var hemen bizlerle iletişime geçin ve tüm sıkıntılarınızı çözelim.

Kırmadan Dökmeden Pimaş Açma

Ersoylar tesisat bakım ve onarım firması olarak kullandığımız son teknolojik ekipmanlarla çevre kirliliği oluşturmadan tüm tıkanıklık olan su borularının kameralı yöntem diye tabir ettiğimiz tıkanıklık bulma yöntemi ile tespit etmekteyiz .

Kırmadan dökmeden yapacağımız tıkanıklık açma  işlemi ile hiç bir eşyanız zarar görmeyecektir.

Pimaş Açma Fiyatları 2017

Ersoyla tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm tıkanmış borularını en uygun fiyat tarifesi ile açmakta ve kullanıma hazır halde sizlere teslim etmekteyiz. Yapacağımız çalışma ve alacağınız hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Ödemelerinizi gerek önceden gerekse açma işlemi gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz. Ücretler hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Su Borularınız Tıkalıysa Eğer 

Su borularında oluşan çamurlaşmış su kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklık yaşanabilir.  Bu durumda eviniz su basabilir eşyalarınız zarar görebilir duvarlarınızda yıpranma ve evde rutubet meydana gelebilir.

Su tıkanıklığınız  varsa eğer ihmal etmeden bizlere başvurunuz.

Pimaş Açma Hizmet Alanları 

  • Lavabo gideri
  • Tuvalet gideri
  • Banyo gideri
  • Bahçe gideri
  • Sokak gideri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara