İçeriğe atla

Haznedar Mahallesi Kırmadan Pimaş Açma

Ersoylar tesisat ve gider açma firması olarak siz değerli müşterilerimizin tıkanıklık problemi yaşadığı tüm su borularını temizlemekte profesyonel olmuş bir firmayız. Yapacağımız tüm çalışmalarda herhangi bir kırma dökme sökme gibi işlemler olmadan tüm tıkanıklıkların açılmasını sağlıyoruz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş anlayışıyla yapılmaktadır. Su baskını riskiyle karşılaşmamak için hemen bizlerle iletişime geçin ve tüm tıkanıklık sorunu yaşadığınız pimaşlarınızı açalım.

Kırmadan Dökmeden Gider Aça Nasıl Yapılır

Ersoylar tesisat firması olarak bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisat ustamız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlarla kanal ve gider açma işlemleriniz başarıyla gerçekleştirilmektedir. Termal kamera ve akustik ses dinleme cihazlarımızla tıkanıklık tespit edilerek herhangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan kanal açma işlemi başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Tüm hassasiyetle gerçekleştirdiğimiz bu hizmetten memnun kalacaksınız.

Neden Pimaşlarım Tıkanıyor 

Su borularında oluşabilecek kireçlenme çamurlaşmış suyun içeride birikmesi veya yabancı maddelerin kaçması sonucu tıkanıklık sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Kullandığımız ekipmanlar ile kaçıncı katta olursanız olun pimaşlarınız başarıyla açılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Kırmadan Pimaş Açmada Bizleri Tercih Ediniz

  • Uzman Kadro
  • Son teknolojik ekipman
  • Kısa sürede iş teslimi
  • Kısa sürede servis imkanı
  • Garantili iş teslimi
  • Güven ve hassasiyet
  • Ödeme kolaylıkları

Kırmadan Dökmeden Pimaş Açma Fiyatları 2017 

Ersoylar tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışmalar ve alacağınız hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

Ücretler hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara