İçeriğe atla

Akıncılar Petek Temizliği

Akıncılar Petek Temizleme Ustası

Akıncılar petek temizliği bakım onarım tamir merkezi ısıtma sistemi temizliği çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından kaçınmak gerekse daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde petek temizliğini yaptırmalısınız.

Unutmayın peteklerin bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla performans göstermektedir.

Bakımları yapılmayan petekler daha fazla enerji harcayarak doğal gaz faturalarının daha yüksek gelmesine sebep olmaktadır.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde doğal gaz faturalarındaki artışa dur demek mümkündür.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Bakım onarım temizleme esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Akıncılar Petek Temizliği Servisi

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm petekleri güven ve hassasiyet eşliğinde temizliyoruz.

Kullandığımız petek temizleme cihazları ve kimyasal temizlik maddeleri ile petekler bulunduğu yerde hiç bir çevre kirliliği oluşmadan başarılı bir şekilde temizlenmektedir.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara