İçeriğe atla

Tıkanmış Giderleri Açma Yöntemleri

Tıkanmış giderleri açma yöntemleri ilkel ve teknolojik olarak ikiye ayrılır.

Firmamız Güngören tesisat tıkalı pimaş ve gider borularını kameralı robotlar ile görüntüleyerek tıkanıklığa neden olan cismi tespit eder ve tıkalı boruyu kırmadan tıkanıklık açma robotu ile açar.

Tıkalı Gider Nasıl Açılır ?

En Etkili Tıkanmış Giderleri Açma Yöntemleri

Klozet Tıkanırsa Nasıl Açılır ?

Klozet genel olarak pimaş içine atılan cisimler nedeni ile tıkanır. Yada borunun dar olması tıkanmaya sebebiyet verir. Klozetin pimaşının açılması gerekmektedir. Bunu ilkel yollar ile deneyerek açabilirsiniz. Baskı uygulama gibi işlemler yapabilirsiniz. Tüm yaptıklarınıza rağmen açılmıyor ise firmamızdan tesisatçı çağırmanız gerekmektedir. Kameralı robot salınması ve robotla açılması gerekebilir. Pimaşlar dar ise sık sık tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız pimaşların değişimi gerekebilir.

Banyo ve Mutfak Lavabolarının Tıkanması ve Açılması

Banyo ve mutfak lavaboları sık sık kullandığımız temizlik işlemlerini yaptığımız alanlardır. Bu boruların içerine kaçan yemek artıkları yağ artıkları zamanla sertleşir ve boru yüzeyinde bir tabaka oluşturur.

Bu tabakanın daha sonra tıkanmaya sebebiyet vermesi mümkündür. Bu tür tıkanıklıklarda tıkanıklığın açılmasından sora borunun basınçlı su ile temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde tıkanma tekrar olacaktır.

Güngören tıkanıklık açma firmamızla iletişime geçerek tıkanıklık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara