İçeriğe atla

Tıkanıklık Açma

Tıkalı giderlerin  çevrenize verdiği şikayetlere son  Konutunuz ya da iş yeriniz zarar görmeden pimaşlarda tıkanıklıkların nedeni ve çözümü için hemen uzman bir firmadan destek almaya başlayın. Borulardaki  tıkanıklıklar genellikle biriken yağ ve toz miktarları, su depoları ve mazgallarda biriken kalıntılardan kaynaklanmaktadır. Kanalların açılması işlemine başlatılmazsa zamanla her türlü konutunuza kalıcı hasar verecek, sıkıntılı anlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde hiçbir yere zarar verilmeden halledilmesi için profesyonel bir destek alınması şarttır. İşinin uzmanı olan bir firmanın çalıştığı, sorununuzu kendi sorunu olarak görüp benimseyen iyi, tecrübeli ve teknik donanıma sahip ustalarıyla işe kanallardaki tıkanmaların nedeninin tespitinden başlamak gerekmektedir. Kameralarla görüntüleyip noktasal tespit yapılmalı, ustalar tarafından ihtiyaca uygun bir cihazla tıkanıklığın açılması sağlanmalıdır.

Tıkanıklık Açma Güngören

Güngören Tıkanıklık AçmaTıkalı pimaşlar, eskimiş pimaşları eskiden olduğu gibi sorunları öğrenebilmek için kırıp dökmeye gerek duymadan görüntüleme sistemiyle yani kameralarla tespitle bulabiliyoruz.

Pimaştaki sorunları kameramız yardımıyla tespit ettikten sonra pimaşta tıkanıklık söz konusuysa anında müdahale edebiliyoruz.

Anlık müdahale edebildiğimiz sorunlardan bahsetmek gerekirse; mutfak gideri tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkanıklığı, küvet gideri tıkanıklığı gibi sorunları kesin çözümle sonuçlandırıyoruz. ERSOYLAR TESİSAT olarak işçiliği garantiliyoruz.

 

Evinizde, iş yerinde bulunamayan nereden geldiğini anlamadığınız koku sizi rahatsız mı ediyor? Bunun üzerine birde duvar boyalarda kararma ve çatlama sonunda da sıva dökülmelerini gerçekleşiyor? Eğer bu gibi ve benzeri olaylarla karşılaşıyorsanız pimaşlarınız da sorun var demektir. Tıkalı pimaşlar, çatlak pimaşlar, kırılmış veya eskimiş tesisatlar sorun üzerine sorun çıkarırlar. Biz ERSOYLAR TESİSAT olarak bütün bu sorunlarınızı en kısa zamanda en son teknolojik cihazlarımızla ve ekiplerimizle çözüyoruz. Tıkalı pimaşlarınızı pimaş giderlerinizi kameralı robotlarla görüntülü olarak tespit edildikten sonra robot aparatlarıyla tıkalı alana müdahale edilerek pimaşınızdaki tıkanıklıklar giderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara