İçeriğe atla

Güven Mahallesi Kırmadan Pimaş Açma

Ersoylar tesisat ve kırmadan dökmeden pimaş açmakta yetkili firma olarak siz değerli müşterilerimizin tıkanıklık sorunları yaşadığı tüm su borularının bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlari le tüm tıkanıklıkları başarıyla açmakta profesyonel olmuş bir firmayız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş anlayışıyla yapılmaktadır. Kırmadan dökmeden yapacağımız bu çalışmalarda hiç bir eşyanız zarar görmeyecektir. Su baskını gibi durumlarla karşılaşmamak için hemen bizlerle iletişime geçin ve tüm tıkanıklıkları açalım.

Kırmadan Dökmeden Pimaş Açma Nasıl Yapılır

Firmamızın bünyesinde bulunan son teknolojik ekipmanlar ile tıkanıklık başarıyla tespit edilir ve hemen açma çalışmaları başlar.Termal kameralar akustik ses dinleme cihazları ile tıkanıklık hangi bölgede olursa olsun hemen tespit edilir ve hassasiyetle açma işlemine başlanılır.

Tesisat ustalarımız desteğiyle gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarda hiç bir çevre kirliliğine sebep olmadan tüm açma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Su Baskını Riski 

Su boruları ve pimaşlarınız da biriken çamurlaşmış su kireçlenme ve içerisine kaçan yabancı cisimler su borularını tıkar ve akışını engeller. Bu tür durumlardan bakım ve onarım gerçekleşmezse eğer su evinize iş yerinize lanse ederek su baskınına sebep olabilir.

Oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı vakit harcamadan tüm tıkanıklık yaşadığınız pimaşların bakımlarını yaptırınız.

Pimaş Açma Hizmet Alanları 

Ersoylar tesisat ve su giderleri açma firması olarak siz değerli müşterilerimize tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Ofis büro iş yeri fabrika daire apart villa sokak ve bahçe giderleri gibi tüm alanlarda hizmet vermekteyiz.

Tıkanıklık problemi yaşadığınız pimaşlarınızmı var hemen bizlerle iletişime geçin ve sizlere yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara