İçeriğe atla

Tozkoparan Su Tesisatçısı

Tozkoparan Su Tesisatçı Ustası

Su tesisatı döşeme su tesisatı bakım onarım tamir su tesisatı temizleme tıkanıklık açma gider temizliği su kaçağı bulma musluk tamiri petek temizliği kırmadan dökmeden tıkanıklık tespit ve su kaçağı bulma çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında tıkanıklık veya su kaçakları meydana gelebilir. Bu durum hem bütçenize hem sağlığınıza ağır şekilde zarar verebilecek boyutta olabilir.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklık ve su kaçakları kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet tüm daire içi donanım tesisatı bahçe sokak ofis büro iş yeri mağaza fabrika daireler gibi tüm su tesisat alanlarında güven ve hassasiyet eşliğinde faaliyet göstermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

 Tozkoparan Kameralı Su Tesisatçısı

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

99 TL den başlayan servis ücretlerimiz ile dilediğiniz an güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara