İçeriğe atla

Haznedar Petek Temizliği

Haznedar Petek Temizleme Ustası 

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olmak için sizlerde düzenli olarak petek temizliğini yaptırmalısınız.

Bakımları yapılmayan petekler daha fazla enerji harcayarak doğal gaz faturasının daha yüksek gelmesine sebep olmaktadır.

Bu bakımlar sayesinde hem daha sağlıklı bir hava ortamına sahip olursunuz hemde faturalardaki artışa dur demek mümkündür.

Unutmayın peteklerin bakımları zamanında ve düzenli olarak yapıldığı taktirde tam anlamıyla performans göstermektedir.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız petek temizleme çalışmalarında sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Haznedar Petek Temizliği Servisi

Kullandığımız petek temizleme cihazları ve kimyasal temizlik maddeleri ile petekleri bulunduğu yerde hiç bir çevre  kirliliği oluşmadan başarılı bir şekilde temizliyoruz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

99 TL den başlayan petek temizleme ücretlerimizden faydalanmak için sizlerde bizimle irtibata geçin.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara