İçeriğe atla

Petek Temizleme

99 tl Su Kaçağı BulmaPetek temizliğini insanlar gözlerinde çok büyütürler ve evlerine zarar gelecek diye korkarlar. Eskiden yapılan kırma-dökme olaylarına istinaden insanların korkması doğaldır. Yeni nesil akıllı cihazlar sayesinde ama artık korkmanıza gerek yok. Bu yeni nesil cihazlarla artık işler çok kolaylaştı ve evlerinizde hiçbir şeye zarar vermeden, kırmadan, yıkmadan, parçalamadan tesisat işlerinizi halledebiliyoruz. Bu problemleri hasarsız bir şekilde atlatmak istiyorsanız, bu işi titizlikle ve özenle yapan firmaları seçmeniz gerekmektedir. 7/24 size hizmet sağlayan müşteri temsilcilerimizden detaylı bir bilgi aldıktan sonra, eğer ki kafanıza yatarsa bizi istediğiniz gün ve saate evinize çağırıp tespit ve onarım dahil bu sıkıntılarınıza biz son verebiliriz.

Petek Temizleme Güngören

Su-Kacagi-Bulma (33)Evinizde küçük çocuğunuz var ve havaların azıcık soğumasıyla birlikte peteklerinizi açmak zorunda kalıyorsunuz.

24 saat güç sarf etmekte olan kombiniz, senelerce temizlenmemiş olan petekleriniz, yüzünden doğalgaz faturalarınızın yüksek gelmesine sebep olduğunu biliyor muydunuz?

Isı tasarrufu yapmanız gereken birkaç ipucu; ilk adım kombi ve peteklerinizi temizliğini yaptırmak.

Bu işlemi işinde uzman, bilinçli, ilaç kullanma kaidesiyle garantili firmalara yaptırmanızı öneririz.

Kullanılan ilaçlar uzman, deneyimli kişilerce kullanılmalıdır.  Peteklerinize temizlik işlemi uygulandıktan sonra peteklerinizdeki ısı kalitesinin yükseldiğini fark edeceksiniz. İkinci adım kombinizin en yüksek ayarında tutmaktansa ve ısı ayarıyla oynamaktansa 40-45 c olması yeterli olacaktır.

Ersoylar Tesisat, olarak petek temizliğinde kullanmış olduğumuz ilaçlar aynı zamanda petek içerisinde birikmiş olan yağ, tortu,  pas tabakasının tamamını ortadan kaldırır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara