İçeriğe atla

Akıncılar Tıkanıklık Açma

Akıncılar Kameralı Tıkanıklık Açma

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tıkanıklık kırmadan dökmeden başarılı bir şekilde noktasal olarak tespit edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile tüm tıkanıklık problemi yaşadığınız yerlerin bakım onarım tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yıllardır alanında tesisat adına uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde çalışmalar yürüten yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Su tesisatlarında yabancı cisim kaçması sonucu veya kireçlenmeden sebeple tıkanıklık meydana gelebilir. Bu tıkanıklıklar hem bütçenize hemde sağlığınıza zarar verebilecek kadar ciddi boyutlara ulaşabilir.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Akıncılar Tıkanıklık Açma Fiyatları

Firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

99 TL den başlayan servis ücretlerimiz ile dilediğiniz an güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara