İçeriğe atla

Güneştepe Mahallesi Kırmadan Pimaş Açma

Ersoyla tesisat ve kanal açma firması olarak siz değerli müşterilerimizin tıkanıklık yaşadığı tüm su borularının başarıyla açılmasını gerçekleştiren yetkili firmayız. Yapacağımız tüm çalışmalar garantili iş teslimi ile güvence altında tutulmaktadır. Su baskını riskiyle karşılaşmamak için hemen bizlerle iletişime geçin ve tüm sıkıntılarınızı birlikte aşalım.

Ofis büro iş yeri fabrika daire villa apart bahçe sokak gibi tüm alanlarda hizmet vermekte ve tıkanıklıkları açmaktayız.

Kırmadan Dökmeden Pimaş Açma Nasıl Yapılır

Ersoylar tesisat firması olarak siz değerli müşterilerimizin yaşadığı sorunları bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustamız ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Kullandığımız termal kameralar ve akustik ses dinleme cihazlarıyla tıkanıklık başarıyla tespit edilir ve kırmadan dökmeden onarım işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Su Gideri Tıkalıysa Eğer 

Pimaş ve su borularınız da tıkanıklık varsa eğer pis koku evinizin iş yeriniz su baskın riski ortamda oluşabilecek rutubet ve duvarlarda eşyalarda yıpranma ve aşınma meydana gelebilir.

Su borularının içlerinde çamurlaşmış su kireçlenme ve yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklık yaşanabilir bu durumda su geri lanse ederek su baskın riskini oluşturabilir.

Kanal Açma Fiyatları 2017 

ersoyla tesisat ve kanal açmakta yetkili firma olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. Ödemeleriniz gerek önceden gerekse açma işlemi gerçekleştikten sonra yapabilirsiniz.

Yapacağımız açma işlemi ve alacağınız hizmete göre fiyat tarifesi değişmektedir. Ücretler hakkında daha geniş bir bilgi edinmek için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara