İçeriğe atla

Güngören Su Akıntısı Bulma ve Tamir Firması

Eskiden teknolojideki yetersizliklere bağlı olarak insan gücüne duyulan ihtiyaç günümüzde biraz daha azalmıştır. Geçmiş yıllarda olmayan teknolojik ve bilimsel cihazlardan dolayı insan gücüne bağlı olarak tamir edilen birçok sorun günümüzde hem daha kısa süre içerisinde tamir edilebilmekte hem de daha masrafsız sonuçlanmaktadır.


İnsan gücüne bağlı olarak tamir edilebilen sorunların başında hiç kuşkusuz daha önceden de herkesin başından geçmiş olan ve yine herkesin korkulu rüyası olan su kaçaklarıdır. Su borularında oluşan tahribatlara bağlı olarak meydana gelen patlamaların neden olduğu su sızıntılarının artmasıyla ortaya çıkan kaçaklarının tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli olmaktaydı.

Bunun nedeni ise kullanılan su borularının yer altında olmasıdır. Su borularının üzerinin beton veya seramikler ile kaplı olması su kaçaklarının tespit işlemini bir hayli zorlaştırmaktadır. Bu nedenle eskiden meydana gelen su sızıntılarını tespit edebilmek için, günlerce süren bir kırma dökme işlemi uygulanırdı. Gelişigüzel kırılan yerlerin altında kalan sağlam olan su boruları da bu işlemden etkilendiği için kırılarak sizlerin masrafını daha da artırmaktaydı.
Gelişigüzel işlemlerle kırılıp dökülen yerlerin altında kalan molozlar özellikle ev hanımlarının korkulu rüyası haline gelmiştir.
Rastgele kırılıp dökülen yerlerde oluşan molozların yeniden atılması, tamir işleminin yapılması ve temizlik gibi teferruatlar ev hanımlarını günlerce hatta bazen haftalarca uğraştırarak bütün plan ve programını bozmaktadır.

 


Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı yapılan bu işlemlerin tamamı günümüzde tarihin tozlu raflarına kaldırılmıştır.
Her geçen gün bilim insanlarının insan hayatını kolaylaştıracak yeni gelişmelere imza atması, adeta göz doldurmaktadır. Eskiden günlerce hatta haftalarca süren su kaçağı bulma işlemi günümüzde kısa süre içerisinde tespit edilmektedir.
Su sesine karşı duyarlı, ses çıkarmadan çalışan akustik dinleme adlı cihazı kullanan firmamız en zorlu su kaçaklarını bile noktasal olarak kırmadan tespit eder ve tamir işlemini yine tek bir seramiğin altında gerçekleştirerek fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmaz.

Alanında bilgi ve deneyim sahibi olan su tesisatçı ustalarımız sizlere sağladığı bütün hizmetleri aynı gün servis olanağı ile kısa süre içerisinde bitirir ve garanti de vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara